اولین سمینار تخصصی شرکت نیکوژن آریا با محوریت دام کوچک MSD

اولین سمینار تخصصی شرکت نیکوژن آریا با محوریت دام کوچک MSD

اولین سمینار تخصصی شرکت نیکوژن آریا با محوریت معرفی محصولات حیوانات خانگی (دام کوچک) MSD و با حضور نماینده های علمی آن شرکت در تاریخ 6 تیرماه 1401 برگزار شد.

 

در این گردهمایی که جمعی ازدامپزشکان مطرح استان تهران و البرز نیز در آن شرکت داشتند، در ابتدا

دکتر سعید حق وردی مدیرعامل شرکت نیکوژن آریا ضمن خوشامدگویی به میهمانان در خصوص فعالیت این شرکت توضیحاتی دادند.

سپس  Dr. Burhan Haci  مدیر اجرایی MSDدر خصوص معرفی کمپانی  MSD Animal Health و  تاریخچه آن صحبت کردند.

کمپانی MSD  یک شرکت داروسازی آمریکایی است. این کمپانی در داخل آمریکا با نام  Merck و در خارج از آمریکا با نام (MSD)  Merck Sharp & Dohme  فعالیت میکند.

Dr. Haci  خاطر نشان کردند که فعالیت این کمپانی حتی در خارج از آمریکا بیشتر از داخل آمریکا بوده و عمده فعالیت آن در زمینه تولید واکسن است. ایشان همچنین اضافه کردند که شرکت MSD، چندین سایت تحقیقاتی جهانی داشته و اخیرا در زمینه Digital Environmental Health  فعاليت بيشتری دارد.

پس از توضیحات ایشان Dr. Mats Abatzidis متخصص فنی در بخش سلامت حیوانات MSD در آفریقای جنوبی، به صورت آنلاین در خصوص واکسن های Nobivac  دام کوچک تولیدی این کمپانی صحبت كرىند.

توضیحات ایشان بیشتر پیرامون معرفی واکسن های Nobivac Parvo-C, Nobivac L4 ، Nobivac Tricat Trio  و نحوه عملکرد و ایمنی آنها بود.

از آنجایی که این سمینار بیشتر بر معرفی محصول  Bravecto در دو فرم Chewable و Spot-on تمرکز داشت، در ادامه Dr. Matija Medved  مدیر بازاریابی استراتژیک MSD، به طور کامل این محصول را معرفی کردند.

Dr. Medved  همچنین در خصوص مکانیسم و نحوه اثر Bravecto  توضیحات کاملی ارائه داده و در خصوص مزایای درمانی این محصول نسبت به محصولات درمانی مشابه صحبت کردند.

این سمینار با هدف آشنایی بیشتر با محصولات MSD درزمينه دام کوچک و همچنین گردهمایی و آشنایی بیشتر دامپزشکان فعال در این زمینه تشکیل شد و حفظ و تداوم این ارتباط و همکاری در برنامه شرکت نیکوژن آریا قرار دارد.