نیکو ژن آریا

 

نماینده شرکت های معتبر در زمینه تولید واکسن، دارو و افزودنی های خوراکی

 

ارائه برترین کیفیت

 

بهترین خدمات و دانش فنی

 

 

توزیع سراسری دارو، واکسن و مواد بیولوژیک

 

رعایت کلیه استانداردهای نگهداری و توزیع  

 

با پوشش فراگیر توزیع مویرگی در تمامی استانهای کشور 

نیکان پخش به آفرین

LAVET PHARMACEUTICAL

شرکت دارویی LAVET  نقش کلیدی در بازار دامپزشکی در مجارستان و اروپا دارد. این شرکت توسط سرمایه گذاران مجارستان و با هدف ارائه دامنه وسیعی از محصولات دارویی با کیفیت بالا برای هر دو بازار دامپزشکی ملی و بین المللی تاسیس شد. شرکت Lavet در اصل به عنوان یک کمپانی مادر فعالیت می کند بطوری که بسیاری از برندهای بزرگ اروپایی همچون Ceva,  Boehringer Ingelheim  و برندهای بزرگ و معتبر دیگر محصولات خود را از این کارخانه خریداری میکنند.

فعالیت های اصلی این شرکت عبارتند از توسعه، ثبت و تولید داروهای دامپزشکی بطور مسئولانه. در شعار این شرکت “شما دوست بدارید ما مراقبت می کنیم”، کارشناسان این شرکت توسط محصولات خود، دائما در تلاش پیوسته برای کمک به صاحبان حیوانات هستند

MSD ANIMAL HEALTH

شرکت MSD Animal Health فعالیت های خود را بر مبنای همکاری نزدیک با مشتریان،  مشارکت قوی و تلاش در جهت بهبود سلامت حیوانات در سراسر جهان پایه گذاری کرده است. شرکت MSD حس مسئولیت عمیقی در برابر مشتریان، مصرف کنندگان، حیوانات و محیط زیست دارد.

 MSD در سال ۱۹۴۰ بخش سلامت حیوانات را تاسیس کرد. در سال ۱۹۷۰ داروهای ضد التهابی برای اسب ها را تولید کرده (Schering-Plow Health Animal Health) و در سال ۱۹۸۰ اولین واکسن DNA رکومبینانت را تولید کردند. در سال ۲۰۱۱ نام واحد سلامت حیوانات Merck به Merck Animal Health تغییر یافت. فعالیت این کمپانی حتی در خارج از آمریکا بیشتر از داخل آمریکا بوده و عمده فعالیت آن در زمینه تولید واکسن است. این کمپانی در زمینه تولید دارو و واکسن حیوانات خانگی و اسب نیز فعالیت چشمگیری دارد .شرکت MSD، چندین سایت تحقیقاتی جهانی داشته و در زمینه Digital Environmental Health  فعاليت بيشتری دارد.

.BIOVETA A.S

شرکت Bioveta بهترین رتبه در رقابت نوآورانه در سال ۲۰۱۴ برای بهترین مدیریت نوآوری در شرکت های سازمان یافته که توسط A.T. Kearney  برگزار شد را کسب کرده است. موسسه ایالتی تشخیص عفونت های حیوانی و تولید واکسن به موجب دستور وزارت کشاورزی در نوامبر سال ۱۹۱۸ تاسیس شد، این مؤسسه در محل اموال سابق ایوانوویچ تحت حکومت روپرچت، شاهزاده باواریا قرار داشت که نام این موسسه در سال ۱۹۵۱به Bioveta Ivanovice na Hané تغییر یافت.

این علامت تجاری از سال ۱۹۵۱ با ثبت نام علامت تجاری جمهوری چک ثبت شده و از سال ۱۹۶۵ این نام در مجامع بین المللی حفظ شده است. در سال ۱۹۹۵ Bioveta که دولتی بود در یک مناقصه عمومی خصوصی شده و به Bioveta تبدیل شد. (با مسئولیت محدود).  در ۱ ژوئیه ۱۹۹۶ دوباره به یک شرکت سهامی تبدیل گردید.

EXPERT MEDICAL

شرکت Expert Medical Ltd یک شرکت دامپزشکی واقع در مجارستان و اتحادیه اروپاست که محصولاتی از قبیل آنتی بیوتیک ها و واکسن ها را با پیش زمینه ای عالی تولید می کند. این شرکت به عنوان یک سازمان حقوقی حرفه ای پزشکی، راه حل های کاملی برای تمام جنبه های پزشکی و دامپزشکی بصورت قانونی ارائه می دهد.