LAVET PHARMACEUTICAL

شرکت دارویی LAVET  نقش کلیدی در بازار دامپزشکی در مجارستان و اروپا دارد. این شرکت توسط سرمایه گذاران مجارستان و با هدف ارائه دامنه وسیعی از محصولات دارویی با کیفیت بالا برای هر دو بازار دامپزشکی ملی و بین المللی تاسیس شد. فعالیت های اصلی این شرکت عبارتند از توسعه، ثبت و تولید داروهای دامپزشکی بطور مسئولانه. در شعار این شرکت “شما دوست بدارید ما مراقبت می کنیم”، کارشناسان این شرکت توسط محصولات خود، دائما در تلاش پیوسته برای کمک به صاحبان حیوانات هستند.

MSD ANIMAL HEALTH

شرکت MSD Animal Health فعالیت های خود را بر مبنای همکاری نزدیک با مشتریان،  مشارکت قوی در تلاش در جهت بهبود سلامت حیوانات در سراسر جهان را پایه گذاری کرده است. شرکت MSD هر روز با حس عمیق مسئولیت در برابر مشتریان، مصرف کنندگان، حیوانات، جامعه و سیاره زمین برخورد می کند.

 MSD در سال ۱۹۴۰ بخش سلامت حیوانات را تاسیس کرد و سولفاکینوکسالین را که اولین کوکسیدیوستات مرغ بود، کشف کرد. در سال ۱۹۷۰ داروهای ضد التهابی برای اسب ها تولید کرد (Schering-Plow Health Animal Health). در سال ۱۹۸۰ اولین واکسن DNA رکومبینانت را تولید کردند. در سال ۲۰۱۱ نام واحد سلامت حیوانات Merck به Merck Animal Health تغییر یافت.

BIOVETA A.S

شرکت Bioveta بهترین رتبه در رقابت نوآورانه در سال ۲۰۱۴ برای بهترین مدیریت نوآوری در شرکت های سازمان یافته که توسط A.T. Kearney  برگزار شد را کسب کرده است. موسسه ایالتی تشخیص عفونت های حیوانی و تولید واکسن به موجب دستور وزارت کشاورزی در نوامبر سال ۱۹۱۸ تاسیس شد، این مؤسسه در محل اموال سابق ایوانوویچ تحت حکومت روپرچت، شاهزاده باواریا قرار داشت که نام این موسسه در سال ۱۹۵۱به Bioveta Ivanovice na Hané تغییر یافت.

این علامت تجاری از سال ۱۹۵۱ با ثبت نام علامت تجاری جمهوری چک ثبت شده و از سال ۱۹۶۵ این نام در مجامع بین المللی حفظ شده است. در سال ۱۹۹۵ Bioveta که دولتی بود به صورت یک مناقصه عمومی خصوصی شد و به Bioveta تبدیل شد. (با مسئولیت محدود)، که در ۱ ژوئیه ۱۹۹۶ دوباره به یک شرکت سهامی تبدیل شد.

EXPERT MEDICAL

شرکت Expert Medical Ltd یک شرکت دامپزشکی واقع در مجارستان و اتحادیه اروپاست که محصولاتی از قبیل آنتی بیوتیک ها و واکسن ها را با زمینه قبلی عالی تولید می کند. این شرکت به عنوان یک سازمان حقوقی حرفه ای پزشکی، راه حل های کاملی برای تمام جنبه های پزشکی و دامپزشکی بصورت قانونی ارائه می دهد.